Gabinet Stomatologiczny 4.0

Gabinet Stomatologiczny jest programem komputerowym przeznaczonym do wspomagania pracy gabinetów stomatologicznych. Program może być z powodzeniem stosowany zarówno w małym gabinecie jak i w przychodniach stomatologicznych.

Pierwsza wersja programu powstała w 1993 r. Wykorzystując opinie użytkowników – lekarzy stomatologów, program był przez cały czas doskonalony i wzbogacany o nowe funkcje, dzięki czemu stał się wygodnym i przydatnym narzędziem dla każdego stomatologa. Proces udoskonalania programu trwa nadal, co jakiś czas wychodzą nowe wersje programu uwzględniające sugestie stomatologów z całej Polski.

Program może być instalowany w wersji jednostanowiskowej lub sieciowej. Wersja sieciowa pracuje z bazą danych Interbase dostarczaną przez nas wraz z oprogramowaniem.

Podstawowym założeniem przyjętym podczas prac nad programem była intuicyjność, szybkość i wygoda obsługi. Jednolity interfejs użytkownika umożliwia szybkie opanowanie programu i wygodne jego wykorzystywanie. Kontekstowy system pomocy dostarcza koniecznej informacji o programie wtedy, gdy jest ona potrzebna po naciśnięciu klawisza F1.

W programie Gabinet Stomatologiczny zastosowano najszybszą i najwygodniejszą metodę wprowadzania danych polegającą na zaznaczaniu stanu uzębienia oraz wykonanych zabiegów na graficznym diagramie uzębienia.

Program Gabinet Stomatologiczny posiada możliwość archiwizacji zdjęć RTG.

Program Gabinet Stomatologiczny można zintegrować ze specjalistycznym oprogramowaniem stomatologicznym. Obecnie Gabinet Stomatologiczny może współpracować z następującymi programami: Digora firmy Soredex, Trophy, Florida Probe, VixWin firmy Gendex, Dimaxis firmy Planmeca, CDR DICOM firmy Schick Technologies, ProImage firmy Dent-X, Apixia. Trwają prace nad rozszerzeniem tej listy.

 Pobierz wersję demonstracyjną programu. 
Copyright © 3B Software 1998-2019 Ostatnie zmiany 28 marca 2019
kontakt@3BSoftware.pl